Paznokcie hybrydowe, czy to manicure dla każdego?

Piękne i zadbane paznokcie oraz dłonie to marzenie każdej kobiety. Często jednak czas, a właściwie jego brak staje nam na drodze do spełnienia tego skromnego marzenia. Czy słusznie?

Co to jest manicure hybrydowy i czy warto go wykonać?

Zabiegi kosmetyczne są przyjemne niemal dla każdej kobiety, liczy się nie tylko efekt końcowy, ale ważny jest również czas samego zabiegu. Każda kobieta potrzebuje czasu poświęconego tylko sobie, wtedy mamy siłę do życia i czujemy się pewne siebie. Już tradycyjny domowy manicure daje nam chwilę przyjemności i piękny efekt, ale ma niestety wady. Główną jest to, że jest mało odporny na czynniki mechaniczne, a co za tym idzie, zazwyczaj maksymalny czas jego wytrzymałości to 5 dni. Na szczęście z pomocą przychodzą nam paznokcie hybrydowe!

Manicure hybrydowy polega na użyciu specjalnych lakierów, które po nałożeniu utwardza się pod lampą UV lub UV LED. Zalety paznokci hybrydowych:

  • trwałość na czynniki mechaniczne, ogólna trwałość ponad 3 tygodnie
  • idealna struktura, równa i gładka
  • nie trzeba czekać aż lakier wyschnie
  • ułatwia zapuszczanie paznokci
  • bezpieczna metoda dla każdego.

Hybrydę można robić zarówna na dłoniach, jak i na stopach (pedicure hybrydowy). Nie ma w tym nic skomplikowanego, jednak aby stylizacja była faktycznie trwała musi być wykona profesjonalnie. Poniżej galeria pięknych hybrydowych paznokci.

Źródło: Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.