Modny manicure zimowy 2023, główne trendy sezonu zimowego

Kobiety zawsze chcą mieć piękny manicure i to nie zależy od czasu ani pory roku. Dlatego nawet zimą, kiedy się owijamy i praktycznie nie zdejmujemy rękawiczek, dziewczynom zawsze zależy na pięknym manicure.

Wzory manicure – trendy na zimę 2023

Zazwyczaj, co sezon chcemy inny kolor i rodzaj manicure. Dlatego trendy mody w manicure nie kończą się. Modny manicure zimą 2023 roku zaprezentuje z kolei nowe pomysły dla miłośniczek urozmaicenia paznokci. Nawet dla tych najbardziej aktywnych oferuje wiele ciekawych pomysłów.

Czarny kolor w zimowym manicure zawsze był, jest i będzie. To już rodzaj klasyki. A do modnego zimowego manicure 2023 sugerujemy dodać złoty kolor. Złoto sprawi, że czarny manicure będzie wyglądał szlachetnie i elegancko. Wzór nie ma w tym momencie większego znaczenia, niemal każdy w tej konfiguracji kolorów zrobi furorę.

Poza czernią polecamy kontrastujące, ale nie bijące się ze sobą kolory. Zimę trzeba rozpogodzić naszymi paznokciami, a może piękne, delikatne kolory z ciemnym wzorkiem? I nie zapominajcie, że zimą są święta, a świąteczny manicure warto przemyśleć sporo wcześniej, bo taka okazja zdarza się tylko raz w roku.

Źródło: wmn-sr.womanexpertus.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.