Manicure brokatowy: cechy i techniki aplikacji brokatowych wzorów

Od czasów starożytnych kobiety kochały brokat i szyk, a teraz szczególną pasją są dla nich wszelkiego rodzaju i różnorodne sposoby zdobienia paznokci, więc dlaczego miałyby tego nie połączyć? W efekcie mamy piękne brokatowe wzory na paznokcie.

Manicure brokatowy – jak uzyskać piękny wzór na paznokcie?

Manicure brokatowy to lakier z przezroczystą bazą i niewielką ilością drobnych iskierek, płatków. Paznokcie z brokatem to piękne paznokcie przyciągające uwagę dla osób pewnych siebie. Ich wykonanie, co do zasady, nie jest trudne, a takie lakiery dostępne są również w technice hybrydowej.

Zasada manicure brokatowego jest taka, że jeśli chcesz ozdobić paznokcie jego dużą ilością to lepiej zrobić to na jednym paznokciu, koncentrując uwagę wszystkich właśnie na nim. Niektórzy mylą brokat z cekinami, ale główna różnica polega w zasadzie tylko na rozmiarze. Mówiąc o brokatach mamy zazwyczaj na myśli płynne lakiery, a mówiąc o cekinach suche świecące krążki. Takie modne brokatowe wzory to dobra odmiana dla tych, którzy często gustują w stylizacjach z kryształkami.

Źródło: https://bpw.style/blog/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.