Modny i delikatny manicure księżycowy

Manicure księżycowy wymyślono już dawno temu i wtedy społeczeństwo miało własne wyobrażenia o moralności, a całkowicie pomalowane płytką paznokcia uważano za oznakę rozpusty. Z biegiem czasu moda pokonała uprzedzenia, a manicure księżycowy nabrał nowego znaczenia.

Wzory na manicure księżycowy

Po pierwsze to ten wzór paznokci ma wiele zalet. Jest uniwersalny i odpowiedni dla kobiet w różnym wieku i z różnych klas. Może to być zarówno odważny jak i lekki manicure. Otwartość otworu paznokcia podkreśla piękno płytki paznokcia, wygładza kąt i inicjuje piękno dłoni. Najczęściej wykonywany jest w technice hybrydowej.
Klasykiem manicure księżycowego jest malowanie paznokci bez malowaniu obszaru 'dziury’. Tworzy efekt półksiężyca nazywanego też 'uśmiechem’. Księżycowe paznokcie z roku na rok się rozwijają, przynosząc nam coraz ciekawsze pomysły i kreatywne rozwiązania. W klasyce księżyc pozostaje otwarty, teraz coraz częściej jest malowany w zależności od pory roku i nastroju lub życzeń klienta. Zobaczcie nasze pomysły na manicure księżycowy.

Źródło: wmn-sr.womanexpertus.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.