Główne trendy letniego manicure – wzory i najlepsze pomysły

Lato to najjaśniejsza i najbardziej słoneczna pora roku. Dlatego chcemy otaczać się tymi samymi jasnymi kolorami. Jeśli mówimy o wyglądzie, proponujemy zacząć od manicure. Modny letni manicure 2022 oferuje nam wiele jasnych i soczystych pomysłów. Nie bój się zaszaleć również z neonową stylizacją.

Letni manicure – trendy 2022

Od kilku sezonów nikt nie zrobił złego manicure, ale latem zawsze modne są ciekawe pomysły projektowe. To dość minimalistyczny, ale jednocześnie piękny design. W naszym artykule zebraliśmy najlepsze i najnowocześniejsze trendy manicure na lato 2022 roku.

Paznokcie na lato to manicure, w którym najważniejsze jest dobranie pięknej kolorystyki. Ale w sezonie letnim 2022 nie będzie z tym problemów. Dostępne są kolory ciemne, pastelowe i jasne. Jeśli jesteś fanem ciemnych odcieni, to jest dla Ciebie klasyczny niebieski, nasycony zielony, czarny, fioletowy. Jeśli wolisz jasne kolory, pasują do Ciebie karmazyn, marchewka i turkus. Dla pozostałych śmiało można powiedzieć – wszystkie oferowane odcienie są wciąż modne. Hybrydowy manicure na lato to oczywiście najczęściej wybierana metoda manicure, ale jeśli tylko masz ochotę próbuj innych sposobów, latem wszyscy patrzą głównie na kolory.

Źródło: wmn-sr.womanexpertus.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.