Pomysły na modny pedicure

Wszystkie kobiety wybierają nową wersję pedicure przed kolejną wizytą u mistrza pedicure. Chcemy, żeby była nowoczesna, piękna i odpowiednia właśnie dla nas. Często jednak gubimy się w wyborze, bo przytłacza nas ilość możliwości do wyboru. A kiedy przychodzimy do salonu decydujemy się ostatecznie na zwykły, prosty pedicure.

Modny pedicure to ciekawy pedicure

W naszym artykule przedstawimy sporo ciekawych i nowoczesnych pomysłów na pedicure. Aby efekt był powalający musi być w nim coś ciekawego. Może to być wzór, a może kolor sam w sobie. Warto też zdecydować się na pedicure hybrydowy. Jest on dużo trwalszy i równie piękny.

Geometria na paznokciach stała się modna całkiem niedawno i rozkochała w sobie tłumy kobiet. To bardzo prosta, ale niesamowicie piękna opcja do pedicure dla każdego. Wykonany jest w cienkich, ścisłych liniach. Mogą to być tylko nieco chaotyczne lub lakoniczne kształty geometryczne. Równie popularny jest dziś pedicure matowy czy perłowy. Zobaczcie same w naszej galerii! A jeśli szukacie czegoś ekstra to zerknijcie na artykuł o czarnym pedicure.

Źródło: wmn-sr.womanexpertus.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.