Manicure wielokolorowy – najlepsze wzory i inspiracje 2022

Neonowe paznokcie są modne, ale rok 2022 uderza w bogactwo jasnych kolorów. Ten trend nie ominął świata zdobienia paznokci, a wielokolorowy manicure jest szczególnie odpowiednim wyborem na lato 2022 roku. Taki manicure jest jasny i atrakcyjny. Jest wyjątkowy i zawsze wygląda oryginalnie, tylko warto wybrać odpowiedni projekt.

Manicure wielokolorowy – radosny manicure dla każdego

Manicure wielokolorowy wykonywany jest w różnych wariacjach, dzięki czemu manicure może być bardziej zwięzły lub uroczysty. Jeśli dobrze dobierzesz kolorystykę, wielokolorowe paznokcie idealnie wpasują się w kodeks odzieży roboczej. Ale w jaśniejszych i nieprzewidywalnych wariacjach łatwo jest uzyskać wesoły letni motyw. Nie jest również problemem uzyskanie eleganckiej wielokolorowej stylizacji.

Wielokolorowy manicure nadaje się zarówno do krótkich, jak i długich paznokci. Możesz połączyć go z efektem manicure francuskiego lub księżycowego albo zastosować kilka odcieni na jednym paznokciu jednocześnie, tworząc niezrównany tęczowy gradient. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Źródło: wmn-sr.womanexpertus.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.