Jaki manicure wybrać na co dzień? Wzory i inspiracje

Każda kobieta ma swoją codzienną rutynę i styl, a wybór manicure do tego jest bardzo ważny. Czy wiesz jak określić, który jest bardziej odpowiedni dla Ciebie? Jeśli nie to musisz przyjrzeć się swojej szafie i swojemu charakterowi.

Codzienny manicure – jakie paznokcie wybrać na co dzień?

Jeśli pracujesz w miejscu, gdzie wygląd nie powinien być zbyt zaskakujący wybierz naturalny i modny manicure. Wzory spokojnych paznokci znajdziesz w naszej galerii i nie są to wcale nudne pomysły. Z długością nie przesadzaj, ale kształt wybierz ze stylistką pod kątem całych Twoim dłoni.

Jeśli praca pozwala to rób sobie na paznokciach to, co Ci serce podpowiada. Zajrzyj też do szafy i zobacz jaki styl, a przede wszystkim kolory tam dominują. Pamiętaj, że codzienny manicure musi być nieco zwyklejszy, abyś na specjalne okazje faktycznie mogła pokazać się w jakiejś wyjątkowej stylizacji manicure. Proponujemy na co dzień szaleć z dodatkami, ale pozostać w strefie pastelowych kolorów na paznokciach. Ewentualnie możesz użyć krzykliwych kompozycji kolorów, ale zostawić je bez dodatków.

Najlepsze wzory na codzienne paznokcie znajdziesz niżej.

Źródło: wmn-sr.womanexpertus.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.