Mleczne paznokcie: przyjemne wzory dla każdego

Manicure damski można wykonać dość prosto i szybko, najważniejsze jest poznanie sekretu koloru, który może dać podobny efekt. To modowy trend manicure mlecznego. Trend szybko stał się popularny wśród znanych fashionistek.

Manicure mleczny, uniwersalne i delikatne paznokcie

Mleczny manicure przyjechał do nas z Ameryki i cechuje go lekkość, dyskretność i świeżość w każdym szczególe. Wygląd nabiału waha się od białego do przezroczystego, gdzie stylistka powinna wybrać złoty środek. Nie należy go jednego mylić i przeciągać do paznokci nude.

Wzory na mleczne paznokcie znacznie wydłużają płytkę, co pozwala dobrać manicure do krótkich paznokci o dowolnym kształcie. Jeśli chodzi o kształt, mleczko dobrze dopasowuje się do różnych kształtów paznokci, co jest bardzo wygodne. W końcu każda kobieta wybiera idealną wersję formy, a dzięki modnemu mlecznemu manicure obraz będzie wydawał się jeszcze bardziej kobiecy i delikatny. Świetnie wygląda również mleczny kolor w połączeniu z paznokciami ombre. Zerknijcie same do naszych propozycji na hybrydowe mleczne paznokcie.

Źródło: https://www.trserial.net.ua

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.