in

Zmiany u Olgi Frycz!

Jakie plany ma Olga Frycz po odchowaniu córeczki? Zdradza, jakie ma marzenia!

Źródło zdjęcia: Instagram

Olga Frycz kończy z aktorstwem! Zaskakujące, prawda? Jakiś czas temu aktorka zniknęła z ekranów i poświęciła się prywatnym obowiązkom. Pod koniec września została mamą Helenki. Teraz wraz z ojcem córeczki, którym jest Grzegorz Sobieszek, wiedzie spokojne życie z dala od mediów. Jednak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje swoje codziennie życie, tak inne od innych gwiazd i celebrytek.
Jak wiemy, na razie aktorka całą swoją energię poświęca na opiekę nad córeczką, jednak co planuje dalej, gdy Helenka podrośnie? Olga Frycz przyznała w rozmowie z „Super Expressem”, że pragnie otworzyć własny interes. Jak myślicie, co to może być?
Otóż odpowiedź może być zaskakująca – Olga Frycz marzy o otwarciu własnego pensjonatu. Planuje więc odłożyć odpowiednią ilość funduszy, by kupić ziemię z dala od Warszawy. Możemy być pewni, że uda się jej to niebawem – będąc aktywną celebrytką w mediach społecznościowych musi inkasować niemałe pieniądze. A jak wiemy, jest bardzo aktywna, a jej profil odwiedza bardzo wiele osób. Niekiedy nawet jej posty wzbudzają kontrowersje swoją naturalnością i szczerością.
To bardzo ważne, by mieć pomysł na siebie i swoją przyszłość. Szczególnie, jeśli chce się zmienić branżę z aktorskiej na zupełnie inną. Jak widać, Frycz je ma i dzielnie próbuje realizować plany. Jednak nie jest to zbyt innowacyjny pomysł, nawet wśród aktorów. Przypomnijmy, że w 2013 roku Jakub Wesołowski znany z serialu „Na Wspólnej” zdecydował się otworzyć własny hotel w Majdanie pod Warszawą „Hotel Brand”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *