in ,

Wielki sukces Weroniki Rosati! Kupiła sobie…

Tylko pozazdrościć!

Weronika Rosati właśnie spełniła swoje kolejne marzenie…

Weronika Rosati jest wielką fanką kultowej aktorki – Elizabeth Taylor. Gwiazda nadała nawet jej imię swojej córeczce. Ostatnio Weronika stanęła przed niezwykłą okazją, która często się nie zdarza.

Aktorka miała okazję poznać osobiście…

„Kochani❤️ Miałam wczoraj super przyjemność na przyjęciu VIP domu aukcyjnego @juliens_auctions poznac wnuków @elizabethtaylor – Caleba Wildinga i @quinntivey. To jest naprawde magiczny moment móc poznac rodzine Taylor, która jak wiecie od zawsze jest kimś niezwykle ważnym w moim życiu. Napewno klase i oczy odziedziczyli po babci. Teraz zarządzają jej spadkiemi fundacja – dochód z aukcji idzie oczywiście na cele charytatywne , w które tak aktywnie była zaangażowana Taylor”.

Ale to nie wszystko!

Weronika spełniła właśnie swoje kolejne wielkie marzenie i kupiła sobie… kolczyki, które należały do samej Elizabeth Taylor!

Aktorka pochwaliła się tym na swoim Instagramie:

„Ten moment, kiedy wygrasz na aukcji kolczyki należące do Elizabeth Taylor i je nosisz, aż ci uszy odpadną” – Weronika napisała w sieci dodając wideo, na którym widzimy, jak przymierza wyjątkową parę kolczyków.

Jak w nich wygląda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *