in ,

Teresa Lipowska: „Widziałam Jezusa!”

Aktorka doznała objawienia!

Teresa Lipowska doznała objawienia podczas świąt w Izraelu. Wszystko stało się podczas rejsu po jeziorze Genezaret.

Kilka lat temu Teresa Lipowska spędzała święta w Izraelu. Aktorka zapamięta je z pewnością do końca swojego życia, ponieważ doznała wówczas objawienia.

„Weszliśmy na statek, wciągnięto na maszt polską banderę, rozległ się Mazurek Dąbrowskiego” – opowiada Lipowska na łamach „Dobrego Tygodnia”.

„Płynęliśmy, a w pewnym momencie usłyszeliśmy dźwięki 'Barki’. Spontanicznie zaczęliśmy śpiewać ulubioną pieśń naszego papieża. Wzruszyłam się, miałam łzy w oczach”.

„Była piękna pogoda, spojrzałam w niebo, promień słońca utworzył smugę, jakby drogę do naszej łodzi. Przez chwilę miałam wrażenie, że widzę Jezusa, który idzie do nas. Zaniemówiłam. To było niezwykłe doznanie. Wszystkie moje święta z rodziną były cudowne, ale te w Ziemi Świętej wyjątkowe, nie zapomnę ich do końca życia” – powiedziała.

Niezwykłe przeżycie, prawda?

View this post on Instagram

Są plotki,że odchodzę z serialu. Na prawdę mam tego dość. Wszystkie wiadomości na temat mojego rzekomego odejścia, chorób, problemów sercowych itd. są po prostu wyssane z palca. Nie życzę sobie,ani nikomu,żeby ktoś takie rzeczy mówił, pisał, udostępniał w internecie do ludzi itd. Chodzę na badania kontrolne,jestem w podeszłym wieku,więc takie coś się zaleca, więc lekarz widzi i wie kiedy jest coś z moim zdrowiem nie tak. A jeśli on zauważy,to jednocześnie ja sama się o tym dowiem. Nie potrzebuję od was żadnych dopisków, wymyślanych sytuacji,jak na przykład te,że podobno jestem chora i opiekuje się mną syn,czy też że odchodzę z serialu. NIGDZIE SIE NIE WYBIERAM. dlatego proszę te wszystkie "dziennikarzowe* portale o nie dopisywanie i tym samym okłamywanie czytelników. Miłej niedzieli wszystkim życzę. ❤?

A post shared by TERESA LIPOWSKA (@teresa_lipowska) on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *