in ,

Szymon Hołownia odchodzi z „Mam Talent”! Dlaczego?

Poinformował o tym przed samym finałem show.

Szymon Hołownia podjął ważną decyzję – odchodzi z „Mam Talent”. Dlaczego?

Szymon Hołownia poinformował na swoim Facebooku, że odchodzi z „Mam Talent”. Sobotni, finałowy odcinek show, będzie już ostatnim z jego udziałem.

Szymon Hołownia wraz z Marcinem Prokopem byli współprowadzącymi „Mam Talent” od pierwszego odcinka programu. Show wystartowało w TVN w 2008 roku.

Wygląda na to, że to już koniec jego przygody z show. Dlaczego?

„A już w sobotę – po raz ostatni… Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcinem Prokopem, „Pół na pół”). Ale rekapituluję to sobie już dziś. Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje…” – napisał Hołownia.

Dlaczego odchodzi z programu?

„Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) – dziękuje. I NA PEWNO się NIE rozstajemy” – dodał.

Będziecie za nim tęsknić?

View this post on Instagram

Byłem dziś w absolutnie nieprawdopodobnym miejscu. Slot Art Festiwal w Lubiążu – matko z ojcem, co to za wspaniała energia! Co za budynek (pusty klasztor wielkości 2.5 Wawelu)! 7 tysięcy ludzi: rodziny z maluchami, średniaki, starcy w moim wieku, setki warsztatów, spotkań z, zakamarkowych kafejek, koncertów… Zero alko, zero dragów, zero zawianych zombiaków… Kiedy zobaczyłem kolejkę stojącą przed wejściem do wozowni, gdzie miałem swoje spotkanie, myślałem, że tych paręset osób czeka do toitoia obok. Okazuje się, że nie (sorry, toitoi), zapytałem na koniec, czy mimo to czują ulgę – czuli. 🙂 Siedemset osób, przefajne, przeintensywne dwie godziny gadania i podpisywania książek. DZIĘKUJĘ!!! Wracam do domu, a do Lubiąża – jak wynika z wymiany smsów nadciąga Adam Bodnar. 🙂

A post shared by Szymon Hołownia (@szymon.holownia) on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *