in

Synowa Zenka Martyniuka urodziła!

Czy narodziny dziecka wpłyną na zachowanie syna gwiazdora disco polo?

źródło: instagram @akcent_polska

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król nurtu disco polo, a muzyka jego zespołu Akcent bije rekordy popularności wśród miłośników gatunku. Ostatnimi czasy to jednak o jego synu mówiło się najwięcej. Wszystko za sprawą skandalu, który wstrząsnął rodziną Martyniuków.
Syn Zenka, Daniel, w zeszłym roku poślubił swoją dziewczynę Ewelinę, która na ślubnym kobiercu stanęła będąc już w ciąży. Sam Martyniuk nie szczędził w tym dniu pieniędzy, wyprawiając synowi huczne wesele, choć mówi się, że państwo młodzi otrzymali również prezenty ślubne o wartości oscylującej wokół miliona złotych! Zenek wielokrotnie podkreślał w wywiadach jak bardzo cieszy się, że na świecie już wkrótce pojawi się jego wnuczka. W oczekiwaniu na dziecko, piosenkarz urządził nawet w swoim domu dziecięcy pokoik. Spokój rodziny został zburzony, kiedy między synem Zenka, a jego żoną doszło do kłótni, w konsekwencji której dziewczyna wyprowadziła się od męża i wróciła do rodziców.

Dalej było już tylko gorzej. Policja wezwana na miesjce zdarzenia znalazła w mieszkaniu Daniela narkotyki, a on sam przez długi czas korzystał z social mediów, aby zdyskredytować swoją ciężarną żonę. W tej sprawie wypowiedział się sam wokalista zespołu Akcent, podkreślając jak bardzo martwi go zachowanie syna, a także oferując pomoc – w tym wysłanie syna do kliniki odwykowej. Wszystko wskazuje jednak na to, że konflikt między młodymi małżonkami na chwilę przygasł. W dniu dzisiejszym Daniel opublikował bowiem zdjęcie z żoną i ich nowonarodzoną córeczką. Redakcja Lansika wita dziewczynkę na świecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *