in

Ślub od pierwszego wejrzenia – Anita i Adrian zostali rodzicami!

Para pochwaliła się zdjęciem dziecka

źródło: instagram @anitaczylija

Program Ślub od pierwszego wejrzenia od początku budził kontrowersje. Celem show jest połączenie w pary zupełnie obcych sobie ludzi, którzy następnie zawierają przed kamerami związek małżeński. ,,Dopasowywanie” przyszłych małżonków oparte jest na wypełnianych przez nich formularzach określających ich oczekiwania względem partnera, które to następnie podlegają analizie i ocenie ,,ekspertów”. Wielu widzów uznało branie ślubu w ciemno z osobą, której nigdy wcześniej się nie widziało za grubą przesadę. Mimo tego stacji TVN udało się znaleźć chętnych do wzięcia udziału w programie, który doczekał się już trzech edycji.

Los większości par ,,dopasowanych” przez ekspertów uznać można za porażkę. Większość uczestników kojarzy udział w show z gorzkim rozczarowaniem. Pary rozstawały się jeszcze w trakcie programu lub tuż po jego zakończeniu i ze świecą szukać można było choć jednego szczęśliwego małżeństwa. Wyjątkiem okazali się Anita i Adrian – uczestnicy trzeciego sezonu programu. Piękna tancerka natychmiast wywarła na Adrianie ogromne wrażenie. Ona sama od początku otwarta była na tę relację i chciała dać jej szansę. Z czasem okazało się, że związek przetrwał, a sami małżonkowie cieszyli się, że podjęli decyzję o udziale w programie.

Anita i Adrian są również bardzo aktywni na instagramie, za pomocą którego komunikują się z fanami chcącymi śledzić dalsze losy pary. To tam małżonkowie ogłosili wiadomość o tym, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Anita opublikowała również czarno-białą ciążową sesję, która doskonale wpisała się w obowiązujące trendy – na podobne zdjęcia zdecydowały się m.in. Agnieszka Kaczorowska czy Izabela Janachowska.

Dzisiaj, wczesnym popołudniem, na profilu Anity pojawiło się nowe zdjęcie. Para poinformowała, że w dniu wczorajszym powitała na świecie synka. Redakcja Lansika serdecznie gratuluje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *