in

Sara Boruc urodziła!

Artur Boruc zdradził płeć i imię dziecka!

źródło: instagram @mannei_is_her_name

Gdy jest się na świeczniku, planowanie rodziny to nie lada wyzwanie. Ciąże gwiazd zawsze budzą zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że wiele z nich stara się zatrzymać ten stan dla siebie przynajmniej przez pierwsze miesiące, aby zapewnić sobie spokój i komfort psychiczny w pierwszych tygodniach ciąży. Większość gwiazd decyduje się na potwierdzenie informacji o ciąży dopiero, gdy brzuszek staje się widoczny i nie sposób go dalej ukrywać. Tak właśnie było w przypadku Artura Boruca i Sary Mannei, którzy w Wigilię ogłosili, że wkrótce powitają na świecie nowego członka rodziny.

Od tamtego czasu Sara chętnie dzieliła się z fanami przebiegiem ciąży, publikując na swoim instagramie zdjęcia rosnącego brzuszka. Piosenkarka i projektantka stwierdziła, że była to najbardziej świadoma z jej ciąż i że planuje poród naturalny. Podkreśliła również, że wszystko jest już gotowe na przyjście maluszka i że bardzo na niego czekają.

Kilka godzin temu na instagramach pary pojawiło się słodkie nagranie, na którym Artur przytula trzymającą nowonarodzone dziecko żonę. Jest już z nami Noah. Nie potrafię wyrazić słowami, jaki jestem dumny z Ciebie, Słońce. Dziękuję…– napisał Boruc, ujawniając jednocześnie imię synka.

Przypomnijmy, że mały Noah nie jest pierwszym dzieckiem pary. Sara i Artur mają córkę Amelię. Dodatkowo oboje posiadają dzieci z poprzednich związków – Sara córkę Oliwię, a Artur syna Aleksandra.

Gratulujemy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *