in

Rozłam u sióstr Godlewskich

Małgorzata opublikowała kolejne nagranie – tym razem bez Esmeraldy

źródło: instagram @esmeralda_godlewska

Siostry Godlewskie od dawna próbowały zaistnieć w przestrzeni medialnej. Każda z nich miała za sobą występ w co najmniej jednym programie telewizyjnym, często z erotycznymi wątkami w tle. Przełomowe dla ich karier okazały się dopiero opublikowane przez dwie z sióstr – Małgorzatę i Monikę (posługującą się pseudonimem Esmeralda) – nagrania wokalne. Największe zamieszanie wywołał utwór ,,Pada śnieg”, który w końcu przyniósł siostrom upragnioną popularność.

Popularność ma jednak to do siebie, że oprócz działalności artystycznej (choć w przypadku wykonań dziewczyn trudno było mówić o jakimś wyższym artyzmie), do mediów przedostają się również informacje z życia prywatnego osób będących na świeczniku. W ten sposób cała Polska mogła dowiedzieć się o wypadku, który Monika spowodowała pod wpływem alkoholu czy też o słynnej już kłótni na pokładzie samolotu. Był to dopiero początek problemów. W wyniku konfliktu siostry zdecydowały się zakończyć karierę jako duet. Esmeralda spróbowała swoich sił w MMA walcząc z Martą Linkiewicz, natomiast Małgorzata pozostała wierna swojej muzycznej pasji.

Na kanale sióstr Godlewskich pojawił się filmik nagrany przez Małgorzatę z okazji Święta Niepodległości, obchodzonego w Stanach 4 lipca. Godlewska dedykuje nagranie prezydentowi Trumpowi, a następnie wykonuje hymn Stanów Zjednoczonych. O ile samo nagranie w aspekcie wokalnym nie jest najgorsze, o tyle poprzedzająca je dedykacja, w trakcie której Małgorzata sili się na seksowny ton, w kontekście wykonywania hymnu jest co najmniej nieodpowiednia.

Występ nie spodobał się Esmeraldzie: Nie podpisuję się pod tym g*wnem, które nagrała moja siostra. Nasze drogi się rozeszły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *