in

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję!

Wokalistka nie dotarła na czas na koncert

źródło: instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel zdobyła popularność za sprawą udziału w The Voice Kids, jednakże to wygrana na dziecięcej Eurowizji przyniosła jej prawdziwą rozpoznawalność. Od tamtej pory grafik wokalistki pęka w szwach. Węgiel pojawia się na branżowych imprezach, a także wiele koncertuje.

W ostatni weekend wokalistka zaplanowane miała dwa koncerty w tym samym dniu. Spora odległość dzieląca obie imprezy, na których miała wystąpić, wymagała sprawnej organizacji, a także niecodziennych rozwiązań logistycznych – ekipa miała dostać się na drugi koncert prywatnym samolotem. Coś jednak poszło nie tak, gdyż jadący na lotnisko muzycy zatrzymani zostali przez policję.

Lokalny portal Przełom poinformował, że kierowca chcąc przyspieszyć zatrąbił na przypadkowy samochód. Ten miał okazać się nieoznakowanym patrolem policji.
Zatrzymała nas policja, spisali nasze dane. Czekaliśmy trzydzieści minut, przez co nie zdążyliśmy na koncert. – skomentowała sytuację Roksana – Pan policjant wykazał się totalnym brakiem wyrozumiałości. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, prosiliśmy go, żeby nas puścił, ale niestety nie udało się.

Nowe informacje wskazują na to, że policjant, który zatrzymał artystów był już po służbie, jednakże jego uwagę zwróciło używanie przez prowadzącego pojazd niedozwolonych sygnałów dźwiękowych. W związku z tym, że sprawa szybko stała się medialna, do zdarzenia odniósł się rzecznik małopolskiej policji: Rozumiem, że koncert z okazji Dnia Dziecka to szczytny cel. Jednak nie uprawnia do lekceważenia przepisów. A gdyby komuś coś się stało? W ten sposób każdy może się tłumaczyć, że mu się spieszy z jakiegoś powodu i policja powinna przymykać oko na łamanie przepisów. A posiadanie takich sygnałów to naprawdę nie jest błahe wykroczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *