in

Rafalala usłyszała zarzut rozboju!

To nie pierwszy raz, kiedy najsłynniejszy polski transwestyta wykazał się agresją

źródło: facebook.com/rafalalarafalala

Popularność Rafalali może zaskakiwać, szczególnie że ciężko powiedzieć skąd tak naprawdę się pojawiła. Choć celebrytka przewija się raczej przez obrzeża show biznesu, od czasu do czasu robi się o niej głośno – zazwyczaj w kontekście skandali seksualnych lub problemów z prawem.

Nina Kukawska, bo tak brzmi obecne imię i nazwisko Rafalali, która urodziła się jako Rafał, niejednokrotnie udowadniała, że bardziej niż siła argumentu przemawia do niej argument siły, którego używała niejednokrotnie. Pierwszym głośnym zdarzeniem było pobicie mężczyzny, który odmówił jej wynajmu mieszkania. Popularność zdobyło również nagranie, na którym widać jak celebrytka pobiła i oblała kawą śmiejącą się z niej nastolatkę.

Nie jest tajemnicą, że Rafalala świadczy usługi seksualne – głównie dla mężczyzn o określonych preferencjach. Wśród jej kochanków znalazł się m.in. były chłopak Eweliny Lisowskiej i członek zespołu Afromental, Bartek Śniadecki. Rafalala ujawniła ten romans dodając dobitnie, że Ewelina tylko zawadza jej w tym związku. Ostatnio o Rafalali zrobiło się głośno w kontekście domniemanego gwałtu, którego ofiarą paść miał były narzeczony Dody, Emil Haidar. Choć sam Haidar twierdzi, że kompromitujące zdjęcia z wibratorem analnym zrobiła mu bez jego wiedzy i zgody Doda (wcześniej go odurzając), Rafalala utrzymuje, że wspomniane zdjęcie to efekt jednego z jej spotkań z samym zainteresowanym.

Medialne 5 minut Rafalali trwa. Radio Gdańsk poinformowało właśnie, że do incydentu z jej udziałem doszło w Sopocie. Celebrytka po zakończeniu usługi seksualnej miała pobić i okraść swojego klienta. Rafalala usłyszała zarzut rozboju. Grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *