in ,

Projektant Plich ostro o Małgosi Rozenek: „W jej wieku…”

Ma rację?

Małgosia w ogniu krytyki. Czy projektant ma rację?

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Mimo wieku, gwiazda stawia na bardzo młodzieżowe i wyluzowane stylizacje. Zdaniem pewnego projektanta w jej wieku nie przystoi się ubierać się jak nastolatka.

40-letni Krzysztof Pliszczyński, czyli Plich, uważa, że nowa fryzura Małgorzaty Rozenek bardzo do niej pasuje i dodaje jej pikanterii. Niestety, sposób jej ubierania jest jego zdaniem zbyt wulgarny.

Od matek oczekujemy klasy. Niech będzie mini, ale super mini to już przesada. Małgorzata Rozenek ma fajną fryzurę, ostatnio nowe cięcie, bardziej wyraziste, agresywne. Myślę, że chciała pokazać swój charakter. Jednak uważam, że styl pani Małgorzaty to przesada. Jak ktoś chce nosić tytuł Lady Margaret, to długość zobowiązuje. Chciałbym poznać jej mamę i zapytać się, czy jest zadowolona ze stylu córki. Lady Margaret ma dzieci, więc myślę, że powinna pomyśleć o tym, co będzie za 10 lat, czego by chciała jako matka – mówi agencji Newseria Lifestyle Plich.

Według Plicha, Małgosia powinna zapomnieć o kusych kreacjach.

Myślę, że Lady Margaret Rozenek powinna się zastanowić nad tym, jaki daje przykład. To jest świetna kobieta, nie poznaliśmy się nigdy osobiście, ale odbieram ją absolutnie ciepło i serdecznie. Jednak uważam, że kobiety w tym wieku nie powinny świecić tym czy tamtym, zwłaszcza że dzieci mają internet, smartfony i śmieją się z innych dzieci. To musi być bardzo trudne dla dziecka. Jako mama chciałbym uchronić swoje dziecko przed kompromitacją. Mamy! Nie jesteście towarem, macie być piękne. Macie być wartością, subtelnością, miłością, czułością, czymś najlepszym – tłumaczy.

Podzielacie jego zdanie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *