in

Piotr Rubik znów zostanie tatą?

Żona muzyka podzieliła się radosną wiadomością!

źródło: instagram @agata_rubik

Piotr i Agata Rubik mają już dwie córeczki: dziesięcioletnią Helenkę i sześcioletnią Alicję. Żona muzyka umieściła na swoim instagramie zdjęcie, którym sugeruje, że ich rodzina wkrótce znów się powiększy!

Choć Piotr Rubik z pewnością odniósł na polskim rynku sukces, co potwierdziło m.in. kilka bardzo dobrze sprzedających się płyt, jego status jako kompozytora muzyki poważnej – a chyba do takiego miana aspiruje muzyk – wciąż wzbudza mieszane uczucia. Artysta tworzący na pograniczu muzyki klasycznej, sakralnej i komercyjnego popu nie znalazł uznania u znawców tych gatunków. Nie zmienia to jednak faktu, że jego największe hity zanucić jest w stanie praktycznie każdy. Wydaje się jednak, że ,,moda na Rubika” mogła już przeminąć, gdyż dwie z jego ostatnich płyt przeszły niemalże bez echa. Muzyk nie poddaje się jednak – ostatnio mogliśmy o nim usłyszeć w kontekście piosenki nagranej przez Agnieszkę Radwańską. To właśnie Rubik odpowiedzialny jest za stronę muzyczną tego utworu. Dodajmy, że tekst do ,,We Love Tennis” napisał Jacek Cygan.

O Piotrze Rubiku niespodziewanie znów zrobiło się głośno. Jego żona, Agata, podzieliła się zdjęciem przedstawiającym niewielki brzuszek. Zdjęcie podpisała ,,Do trzech razy sztuka”, co mogłoby sugerować, że para spodziewa się trzeciego dziecka. Trudno powiedzieć czy Agata rzeczywiście jest w ciąży czy to tylko prima aprilisowy żart – takich rozmiarów brzuszek mógłby pojawić się np. po solidnym posiłku. Albo trzech 😉 Jednak na wszelki wypadek – gratulujemy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *