in

Paula Tumala będzie miała BLIŹNIAKI!

Jak sobie z nimi poradzi?

Modelka Donatana jest w swojej pierwszej ciąży! I to od razu podwójnej. 

Paula Tumala zasłynęła jako jedna ze Słowianek Donatana. Już wkrótce modelka zostanie po raz pierwszy mamą. Jak się okazuje, 29-latka urodzi… bliźniaki.

Gwiazdka poinformowała o tym właśnie na swoim Instagramie.

Paula napisała: 

Cześć kochani ?Jakiś czas temu marzyłam o tym, aby poznać kogoś, kto odmieni moje życie, nada mu sens. Poznałam Go ❤️
Kolejnym moim marzeniem, była moja własna RODZINA. Udało się! Będę niedługo mamą ??Cichutko sobie myślałam, marzyłam, żeby to były bliźniaki… i to właśnie jest niesamowite !!! Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń, spełniło się – TAK!!! Właśnie tak!!! Będziemy mieli bliźniaki ❤️❤️Kochani, jako kobieta, przyszła mama, lepiej bym sobie nie mogła tego wymarzyć‼️ Tak naprawdę, do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że to właśnie My jesteśmy tymi szczęściarzami ❤️!!!! Spodziewaliście się takiej wiadomości ?

Serdeczne gratulacje!

View this post on Instagram

Cześć kochani ? Jakiś czas temu marzyłam o tym, aby poznać kogoś, kto odmieni moje życie, nada mu sens. Poznałam Go ❤️ Kolejnym moim marzeniem, była moja własna RODZINA. Udało się! Będę niedługo mamą ?? Cichutko sobie myślałam, marzyłam, żeby to były bliźniaki… i to właśnie jest niesamowite !!! Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń, spełniło się – TAK!!! Właśnie tak!!! Będziemy mieli bliźniaki ❤️❤️ Kochani, jako kobieta, przyszła mama, lepiej bym sobie nie mogła tego wymarzyć‼️ Tak naprawdę, do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że to właśnie My jesteśmy tymi szczęściarzami ❤️!!!! Spodziewaliście się takiej wiadomości ? #bliźniaki #twins #27weekspregnant #ciąża #pregnant #instamatki #instamama #mama #pregnancy #rodzew2020 #jestemwciazy #brzuchatka #momtobe #ciaza #parenting #paulatumala ___________________________________________ Piękny rysunek wykonała @magdalena_szczesna_star ???

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *