in

Nowe informacje w sprawie Jarosława Bieniuka!

Czy afera ma drugie dno?

źródło: instagram @jaretpalmer

Zaledwie kilkanaście dni temu całą Polską wstrząsnęła informacja o zatrzymaniu Jarosława Bieniuka, po tym jak trafił do aresztu w związku z toczącym się śledztwem w sprawie naruszenia wolności seksualnej. Pełnomocnik Sylwi Sz., która oskarżyła byłego piłkarza Lechii Gdańsk o gwałt, zaznaczył, że czyn cechowała szczególna brutalność.

W obronie piłkarza stanęło wielu spośród jego znajomych. Słowa wsparcia popłynęły m.in. od Radosława Majdana i Zbigniewa Bońka. Natalia Siwiec, będąca bliską przyjaciółką rodziny Bieniuka, powiedziała, że nie wierzy w oskarżenia. Niespodziewanie w sprawie wypowiedziała się również Esmeralda Godlewska sugerując, że w sprawie widoczny jest wątek wyłudzenia. Piosenkarka (?) dodała również, że udzielała Bieniukowi wsparcia, choć nie doprecyzowała na czym owo wsparcie miałoby polegać. Do dyskusji włączył się również Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, który zasugerował prokuraturze zbadanie wątku potencjalnego szantażu: ,,Cały Sopot huczy, że ta Pani mocno słynęła z różnych tego typu zabaw, które odbywały się za obopólną akceptacją, ale podobno w otoczeniu jej jest ktoś, kto mocno ciśnie na wątek szantażu pod tytułem Cyt… „zapłacisz a będziesz mieć spokoj”. Może warto to zbadać Prokuraturo…”.

Dzisiaj swoje trzy grosze dorzucił również Fakt. Zgodnie z jego ustaleniami oraz wcześniejszymi doniesieniami wiodących portali internetowych, Bieniuk miał obracać się w towarzystwie związanym z sopockim klubem nocnym o nazwie Zatoka Sztuki. W artykule tabloidu czytamy: Zatoka Sztuki to klub, gdzie na swoje ofiary polował łowca nastolatek, 42-letni Krystian W. (…) znany też pod pseudonimem ,,Krystek”. Prokuratura postawiła mu łącznie 65 zarzutów dotyczących gwałtów i nakłaniania małoletnich do prostytucji. 20 pokrzywdzonych nie miało skończonych 18 lat, a 5 ofiar to dziewczynki poniżej 15 roku życia! Wraz z ,,Krystkiem” zarzuty usłyszał także Marcin T. (…) Afera związana z Zatoką Sztuki wybuchła w 2016 r. Rok wcześniej Jarosław Bieniuk wrzucił do internetu zdjęcie z wakacji. Widać na nim jak wypoczywa wraz z Marcinem T. i jego ówczesną dziewczyną Sylwią Sz. – tą samą, która teraz oskarża go o zgwałcenie!

Mówi się również, że Bieniuk miał usłyszeć od potencjalnej ofiary propozycję wycofania części zarzutów w zamian za kwotę 400 tysięcy złotych. Plotki dodatkowo podsyca fakt, że Bieniuk niedawno wystawił na sprzedaż mieszkanie. Przypomnijmy, że były piłkarz został wypuszczony z aresztu za kaucją 20 tys. złotych. Po wyjściu na wolność wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył jakoby gwałt miał mieć miejsce. Poprosił również o używanie jego pełnego nazwiska i niezasłanianie twarzy, gdyż – jak to określił – tak postępuje się względem osób niewinnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *