in

Nowa miłość Mrozowskiej

Czy gwiazda „Rodziny zastępczej” znajdzie w końcu szczęście u boku mężczyzny?

Źródło zdjęcia: Instagram

Monika Mrozowska ponownie zakochana! Mrozowska to jedna z tych celebrytek, która swoją popularność zdobyła na jednej roli serialowej i to wiele wiele lat temu. Mowa oczywiście o roli Majki w serialu „Rodzina zastępcza”. I na tym aktorska kariera się zakończyła. Celebrytki nie znajdziemy już w żadnych innych serialach czy firmach, jedynie reklamy telewizyjne z jej udziałem oraz oczywiście Instagram nie pozwalają nam o niej zapomnieć. Mrozowska chwali się trójką dzieci, spędzaniem z nimi czasu, swoimi kulinarnymi wyczynami. Jednego czego jej brakuje to odpowiedniego partnera u boku. Jednak jak przekonują ostatnie doniesienia, kobieta nie zrezygnowała z poszukiwania miłości.

Kilka dni temu zaobserwowano jednak kobietę w centrum handlowym w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Następnie Mrozowska opublikowała na swoim Instagramie czarno-białe zdjęcie, gdzie pozuje z mężczyzną, którego twarzy nie widać. Zdjęcie przywołuje jednak na myśl bardzo ciepłe emocje. We wpisie pod tym zdjęciem przyznaje się do poznania nowej miłości i rozpoczęcia związku. Ten emocjonalny wpis podobno powstał na skutek przeczytania wywiadu z Urszulą Dudziak.
Sama Mrozowska rozstała się z ojcem swojego syna pomimo terapii, której oboje się poddali. Sama kobieta pisze tak
„I gdy już oswoiłam się na dobre z myślą, że mogę być sama z trójką dzieci i że jest mi w tym stanie dobrze… zakochałam się. I nie mam zamiaru się tego wstydzić”. My trzymamy kciuki, by w końcu Monika znalazła szczęście u boku odpowiedniego mężczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *