in

Monika Miller zaskoczyła fanów!

Wnuczka Millera ,,przemyciła” informację na swoim Instagramie

źródło: instagram @m1ller.exe

O Monice Miller dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych Leszka Millera. Polityk opublikował jej zdjęcie, które momentalnie wywołało niemałe zamieszanie. Chyba nikt nie spodziewał się, że wnuczka spokojnego polityka od stóp do głów pokryta będzie tatuażami! Od tamtego momentu kariera Moniki nabrała tempa. Dziewczyna realizuje się jako modelka alternatywna. Mówi się nawet, że być może zobaczymy ją w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami.

Nie zmienia to jednak faktu, że ostatnie miesiące były ciężkim okresem w życiu dziewczyny. Pod koniec sierpnia zeszłego roku jej ojciec odebrał sobie życie, co Monika mocno przeżyła. Z kolei w grudniu instagramerka poinformowała fanów, że rozstała się z chłopakiem. Powód szokował – okazało się, że chłopak był gejem i od początku ją oszukiwał.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Monika doszła do siebie po bolesnych doświadczeniach. Co więcej, w jej życiu podobno pojawił się ktoś nowy! Jeden z fanów zadał Monice pytanie czy ma jakieś zwierzęta. Ta odpowiedziała żartobliwie: mam chłopaka i dwa pieski. Trzymamy kciuki, aby tym razem związek był szczęśliwy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *