in

Mąż Joanny Krupy stawia warunki!

Czy to koniec kariery modelki?

Joanna Krupa nigdy nie należała do osób szczególnie pruderyjnych, a jej kariera od początku związana była z odważnymi projektami. Jednym z pierwszych z nich był udział Krupy w filmie dla fetyszystów stóp. Od tamtego czasu modelka chętnie eksponowała swoje ciało w trakcie licznych rozbieranych sesji.

Aby ,,uzasadnić” taką ścieżkę kariery, Krupa często podkreślała, że rozbiera się, by realizować cele wyższe. Najczęściej wymieniana była tu oczywiście ochrona zwierząt. Krupa niejednokrotnie brała udział w kampaniach PETA, gdzie również prezentowała swoje ciało ,,w imię” obrony ich praw.

Okazuje się, że takie sesje nie do końca podobają się jej mężowi. Douglas Nunes, z którym związana jest Krupa, podobno jasno wyraził swoje niezadowolenie z tego, w jaki sposób rozwija się kariera jego ukochanej. Do portalu Onet zgłosił się informator, który rzucił nowe światło na to, jak mąż Dżoany postrzega jej wybory zawodowe. Podobno refleksja przyszła wraz z urodzinami pary (Joanna i Douglas obchodzą je w tym samym dniu): On rozumie, że Dżoana jest modelką, ale uważa, że zrobiła w młodości tyle rozbieranych zdjęć, że już wystarczy. Jest po prostu bardzo zazdrosny i powiedział basta.

Takie stanowisko mogło być problematyczne. Szczególnie dlatego że oprócz typowych zdjęć w negliżu, Krupa często bierze udział w sesjach w bieliźnie. Jest również ambasadorką jednej z firm produkujących bieliznę, przez co jej wizerunek stale wykorzystywany jest to promowania produktów marki. Okazuje się jednak, że tego rodzaju kampanie nie przeszkadzają Nunesowi. W podobnym stroju chodzi się po plaży, więc dla niego zdjęcia w bieliźnie są w porządku. O nagich jednak nie ma już mowy – powiedział Onetowi informator.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *