in

Mama Kisio pokazała WSZYSTKO

Granice przyzwoitości po raz kolejny zostały przesunięte

źródło: instagram @izabela_kisioskorupa

Obecność Izabeli Kisio-Skorupy w polskim show biznesie może zaskakiwać. Matka Aleksandry Kisio zaczynała jako managerka swojej córki, jednakże z jakiegoś powodu ich relacje się popsuły. Do mediów przedostawało się coraz więcej informacji o skutkach konfliktu – Ola nie zaprosiła matki na ślub oraz przez długi czas nie pozwalała jej widywać się z wnukiem, co Kisio-Skorupa niejednokrotnie podkreślała, żaląc się na córkę w mediach społecznościowych. Biorąc jednak pod uwagę poczynania matki, trudno dziwić się decyzjom Oli.

Izabela Kisio-Skorupa od początku opierała własną karierę na wykorzystywaniu zbudowanej już wcześniej popularności córki. Zakładając konto w mediach społecznościowych, nazwała je dość sugestywnie ,,Mama Oli Kisio”, co oczywiście nie umknęło uwadze mediów. W kolejnych postach naprzemiennie żaliła się na postawę córki, próbowała swoich sił jako szafiarka oraz ogłaszała, że chciałaby stworzyć związek z bogatym mężczyzną. W pewnym momencie zaprzyjaźniła się nawet z Rafalalą, jednakże przyjaźń szybko się skończyła, doprowadzając do nieprzyjemnej wymiany zdań na Facebooku.

Mama Kisio nie ustawała jednak w dążeniu do zaistnienia w polskim show biznesie podsycając zainteresowanie własną osobą m.in. poprzez publikację zdjęć w bieliźnie. Pojawiła się również na kilku branżowych imprezach. Po jednej z nich pochwaliła się na Facebooku, że Piotr Starak miał zauważyć jej rolę w Ukrytej Prawdzie, a następnie pogratulować jej tej aktorskiej kreacji i określić ją jako ,,wybitną”.

Wygląda na to, że Izabela Kisio-Skorupa nie da o sobie szybko zapomnieć. W sieci pojawił się właśnie odcinek programu Sekrety Piękna, w którym ,,blogerka i aktorka” – jak nazwała Kisio prowadząca – poddaje się… waginoplastyce. Kisio uzasadniła swój ruch następująco: Jestem gotowa i w ogóle się nie boję. Robię to dla kobiet w moim wieku, żeby poczuły się młodo, seksownie, atrakcyjnie i żeby po prostu nie obawiały się swojej kobiecości w pewnym wieku. Na nagraniu zobaczyć możemy dokładny przebieg zabiegu, łącznie ze zbliżeniem na miejsca intymne Kisio. Nie odbieramy aktorce prawa do kobiecości, jednakże pokazywanie tak intymnych momentów całej Polsce naprawdę nie było konieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *