in

Małgorzata Rozenek wystartowała z kolejnym biznesem!

Czym tym razem zajmować będzie się perfekcyjna celebrytka?

źródło: instagram @m_rozenek

,,Perfekcyjny” wizerunek Małgorzaty Rozenek nie przemawia do wszystkich. Gwiazdę kojarzymy głównie z takimi programami jak Perfekcyjna Pani Domu czy Projekt Lady. Internauci wyczuli jednak sprzeczność między klasą jaką Małgorzata prezentowała w wymienionych produkcjach, a jej zachowaniem w bardziej ,,ludzkich” sytuacjach, które wymusił na niej udział w takich programach jak Azja Express czy Iron Majdan. Szybko okazało się, że celebrytka, choć sympatyczna, lubi przeklnąć i nie oszczędza swojego męża, który wydaje się mieć do niej anielską cierpliwość. Wątpliwości budził również styl Rozenek – od czasu do czasu decyduje się ona na stylizacje ,,na wczesną Dodę”, które z klasą nie mają zbyt wiele wspólnego.

Nie można jednak odmówić jej przedsiębiorczości ani ambicji. O ile na początku kariery Rozenek postrzegana była jako ,,żona swojego męża” (przypomnijmy, że za czasów Perfekcyjnej Pani Domu Małgorzata związana była z lubianym aktorem Jackiem Rozenkiem), o tyle z biegiem lat gwiazda wypracowała swoje własne imperium, dając się poznać jako gospodyni i uczestniczka programów rozrywkowych, ale także autorka książek czy twarz wielu kampanii reklamowych. Rozenek kuje żelazo póki gorące. Właśnie ogłosiła na instagramie, ze wystartowała z kolejnym biznesem. Wybór padł na… catering dietetyczny!

Tzw. dieta pudełkowa zdobyła dużą popularność w ciągu ostatnich lat, choć trzeba przyznać, że nie każdy może sobie na nią pozwolić. Co więcej, oferta Rozenek nie należy do najtańszych na rynku. Wegetariańskie opcje to koszt ok. 2 tysięcy złotych miesięcznie. Kwota wzrasta, gdy zdecydujemy się na dietę z mięsem lub o wyższej kaloryczności. Małgorzata zapewnia jednak, że warto. Co więcej, klienci jej firmy mogą skorzystać z aż 14 różnych wariantów diety. Czy taka ilość opcji może przekładać się na wysoką jakość? Wszystko wskazuje na to, że przy tym projekcie pracować musi sztab ludzi – tym bardziej, że gwiazda wprowadza sprzedaż na terenie całej Polski. Jak działać to z rozmachem?

View this post on Instagram

MRM Food Catering to dieta prosto pod Twoje drzwi‼️⚠ Pół roku ciągłej pracy nad MENU, SMAKIEM , ESTETYKĄ tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych.  I jest ‼️?? Dziś mogę nieskromnie pochwalić się, że mój Catering Dietetyczny jest już dostępny. Jestem z niego niesamowicie dumna ?? Jednym z priorytetów, jaki sobie postawiliśmy zanim usiedliśmy z dietetykami klinicznymi i kucharzami do rozmów, było stworzenie cateringu jak najbardziej przyjaznemu środowisku ☀? Catering pakujemy w pudełka biodegradowalne z trzciny cukrowej ?❤ Każdy posiłek jest przemyślany, przetestowany oraz zatwierdzony przez dietetyka klinicznego oraz przeze mnie 😉 Wszystkie posiłki przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, najwyższej jakości, zawsze świeżych. Położyliśmy duży nacisk na sezonowe owoce oraz warzywa od lokalnych dostawców. Do przyrządzania posiłków nie używamy mąki pszennej, cukru (nawet trzcinowego!), warzonej soli, rafinowanych olejów oraz innych przetworzonych produktów. Korzystając z rad specjalistów i nie narzucając w żaden sposób moich sposobów na odżywianie, mam dla Was (aż‼️) 14 diet do wyboru. Wiem, że ile osób, tyle sposobów odżywiania, tyle nietolerancji i problemów zdrowotnych. A więc w ofercie mamy diety: optimal, bez laktozy, bez glutenu, bez ryb, z rybami, sport, wege sport, detoxy wszelkiego rodzaju i wiele innych. A to dopiero początek, ponieważ wkrótce pojawią się kolejne diety i to niebanalnie zapakowane. Zaczynamy od dziś przedsprzedaż ‼️? Więcej dowiesz się na www.mrmfood.pl A od jutra od 9:00 rano możesz dzwonić pod numer ☎ 604154094 Pamiętaj, że ZDROWA I DOBRZE ZBILANSOWANA DIETA o najwyższej jakości produktów, to podstawa Twojego sukcesu‼️‼️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *