in ,

Małgorzata Rozenek jest w ciąży! A jednak!

To będą dla niej wspaniałe święta!

Małgorzata Rozenek jest w swojej trzeciej ciąży! Czy tym razem będzie dziewczynka?

Małgorzata Rozenek zostanie już wkrótce po raz trzeci mamą. Prezenterka i jej mąż Radosław Majdan oczekują przyjścia na świat dziecka.

Gwiazda wychowuje już dwóch synów – Stanisława i Tadeusza, ze związku z Jackiem Rozenkiem. Tym razem po cichu liczy na córeczkę, jednak nie zna jeszcze płci swojego kolejnego dziecka.

Jeszcze niedawno Małgosia mówiła, że jeśli nie uda jej się zajść do końca roku w ciążę, to pomyśli o adopcji. Dziś wiemy już, że nie będzie musiała, ponieważ niedługo zostanie mamą!

To będą wspaniałe święta w domu Majdanów!

Gratulujemy!

View this post on Instagram

Kochani, właśnie otrzymałam informacje, że moje zamówienie dla Teksasa i reszty podopiecznych Fundacji Przyjaciół Braci Mniejszych już zostało dostarczone. ??????Pamiętacie jak rok temu dałam się ponieść zakupom i przy darmowej dostawie do paczkomatów zamówiłam kilkanaście przesyłek? ;P Tym razem @allegropl do usługi Allegro Smart! dokłada darmowego kuriera, więc moja zamówiona paczka trafia prosto do schroniska! Zbliża się zima, więc to dobry czas na to, żeby pomóc zwierzętom w potrzebie. A dzięki usłudze Allegro Smart!, będziecie mogli załatwić wszystko bez wychodzenia z domu ? Poza tym jest jeszcze Black Week, więc ułatwiajmy sobie zakupy.

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *