in

Małgorzata Rozenek chodzi do wróżki?!

Podobno to ona przepowiedziała jej wielką karierę!

źródło: instagram @m_rozenek

Istnieje niewielkie grono gwiazd, które przyznaje się do korzystania z usług wróżek. Do tego grona dołączyła właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan, która w rozmowie z serwisem Pomponik przyznała, że to właśnie do wróżki zwraca się po pomoc!

Chodzę regularnie do wróżki. – powiedziała Rozenek serwisowi Pomponik – Sprawdza się u niej absolutnie wszystko. Ona czasem mówi mi też, że coś pójdzie nie po mojej myśli. Wtedy mam czas, aby się na to przygotować. Najważniejsze jest, aby się nie ograniczać. Trzeba otwierać się na nowe horyzonty. Nigdy nie proszę jej o rzucanie uroków na innych.

Okazuje się, że z takich usług Rozenek korzysta już od bardzo dawna. Pierwsze wizyty u wróżki miały miejsce jeszcze wtedy, gdy gwiazda była nikomu nieznaną żoną aktora, Jacka Rozenka: Pamiętam, jak siedziałam u niej z małym Tadeuszem i powiedziała mi, że już niedługo będę miała swój program. Dodała, że będę bardzo popularna i każdy będzie mnie znał. Nie chodziłam do niej przez dwa lata po tym, bo myślałam, że mnie oszukuje. Dopiero jak się sprawdziło, wróciłam i nasza współpraca układa się idealnie. Polecam każdemu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *