in

Mała Stormi skończyła roczek!

Klan Kardashian-Jenner świętuje urodziny córeczki Kylie!

źródło: instagram @kyliejenner

Historie miłosne klanu Kardashian-Jenner mogłyby posłużyć za scenariusz nieźle rozbudowanej telenoweli. Kiedy wydawało się, że 72-dniowe małżeństwo Kim Kardashian to ,,osiągnięcie” nie do przebicia, sprawę w swoje ręce wzięła najmłodsza z sióstr, Kylie, wiążąc się z raperem Tygą, ojcem dziecka Blac Chyny. Sytuacja wyglądała niewinnie aż do momentu, gdy Blac Chyna związała się z bratem Kylie, Robem, a następnie zaszła z nim w ciążę.

Oznaczało to tyle, że gdyby Kylie doczekała się dziecka z Tygą, to dzieci Kylie i Blac byłyby jednocześnie rodzeństwem i kuzynostwem. Uff… skomplikowane, prawda? Sytuacja rozwiązała się w momencie, w którym Kylie zostawiła Tygę, choć ten długo nie mógł pogodzić się z rozstaniem licząc na to, że uda im się jeszcze do siebie wrócić. Szansę na to przekreślił nowy związek Kylie. Jej relacja z Travisem Scottem zaoowocowała dość niespodziewaną ciążą, co ostatecznie pogrzebało nadzieje Tygi na to, że jeszcze uda mu się odzyskać Jennerkę. I choć większość osób twierdziła, że związek Kylie z Travisem nie przetrwa, ta dwójka wydaje się mieć całkiem dobrze.

Spokój tej pary na moment zburzyły plotki, jakoby ojcem dziecka Kylie miał być ochroniarz celebrytki. Kylie odparła te zarzuty. Co więcej, stale podkreśla, że Travis jest cudownym ojcem. Ich córeczka, Stormi, właśnie skończyła roczek. I choć życie uczuciowe sióstr Kardashian jest raczej zagmatwane to jest coś, co raczej się u nich nie zmienia – silne, rodzinne więzy i wsparcie, które siostry okazują sobie na co dzień. Nic więc dziwnego, że w dniu urodzin małej zarówno siostry, jak i mama Kylie pospieszyły z życzeniami. Kim Kardashian zdecydowała się na opublikowanie słodkiego zdjęcia Stormi i swojej córki Chicago, podpisując je: Wszystkiego najlepszego Stormi, najsłodsza dziewczynko! Tak bardzo cię kochamy! W tyle nie pozostała Kris Jenner dodając: Wszystkiego najlepszego nasz mały aniołku Stormi. Jesteś tak pięknym błogosławieństwem i bardzo cię kocham! Sama Kylie również złożyła swojej córeczce życzenia pisząc: Po prostu nie mogłam sobie ciebie wymarzyć Stormi. Chciałabym, żebyś mogła pozostać taka malutka na zawsze, żebym mogła chronić twój uśmiech i śmiech, którymi potrafisz zarażać. Redakcja Lansika dołącza się do życzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *