in

Majewski naśladuje Deynn

Przemawia do was poczucie humoru celebryty?

źródło: instagram @iammajewski

Po ogromnym skandalu, który wstrząsnął wizerunkiem Deynn i Majewskiego, para wyjechała do Stanów, co wiele osób odebrało jako próbę ucieczki z kraju i przeczekania gorszego okresu. Po krótkiej chwili ciszy, para wróciła do Internetu zaskakując fanów nie tylko ugrzecznionym wizerunkiem, ale także informacją o sekretnym ślubie zawartym w dość nietypowym stylu. Celebryci zdecydowali się uczcić ten dzień w stylu ,,gangsta”, a kulminacją była budżetowa – jak na ,,gangsterów” – sesja zdjęciowa.

Wydaje się jednak, że w związku Marity i Daniela wszystko układa się świetnie, a para dogaduje się lepiej niż kiedykolwiek, choć sposób w jaki okazują sobie czułość jest równie specyficzny, jak ich wizerunek. Dopiero co publikowaliśmy zdjęcia Marity w fioletowych włosach, a już okazuje się, że peruka zyskała nowe życie. Mąż Deynn zdecydował się bowiem na ,,odtworzenie” zdjęcia w dość zabawny sposób. Porównajcie obie fotografie. Kto się czubi ten się lubi?

View this post on Instagram

I LOVE IT! ???‍♀️? Na drugim foto złapałam ostatni promień słońca- bez filtra #havefun #makeup #hudabeauty bra @gym_glamour

A post shared by Marita Sürma Majewska † (@deynn) on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *