in

Maghan Markle urodziła! Znamy płeć dziecka!

Kolejne Royal Baby jest już na świecie!

źródło: instagram @sussexroyal

Od kiedy Meghan Markle wyszła za mąż za księcia Harry’ego, jej nazwisko nie znikało z pierwszych stron brytyjskich tabloidów. Prasa non stop rozpisywała się na temat przebiegu jej ciąży, bacznie śledząc nie tylko kolejne poczynania samej Meghan, ale także członków jej rodziny, którzy nie oszczędzali jej w swoich komentarzach nawet pomimo ciąży.

Sama Meghan również robiła wiele, aby jej stan nie pozostał niezauważony. Internauci z niedowierzaniem komentowali fakt, że księżna przy okazji każdego możliwego wyjścia cały czas trzymała się za brzuch. Niektórym wydawało się to tak podejrzane, że pojawiły się plotki o rzekomym udawaniu ciąży przez Markle, a jej zachowanie miało być w rzeczywistości podtrzymywaniem znajdującej się pod ubraniem atrapy ciążowego brzuszka.

Do mediów przedostało się również wiele informacji na temat samych przygotowań księżnej na przyjście dziecka. Niemałe emocje wzbudziło baby shower za pół miliona funtów, malowanie pokoiku dziecka wegańskimi farbami czy szereg coraz to nowych wymagań stawianych przez Meghan przyszłej niani maleństwa.

Nie wiadomo ile w tych plotkach było prawdy, jednakże brytyjskie tabloidy będą miały dalsze pole do popisu. Z Anglii przyszła bowiem informacja, że pierwsze dziecko Harry’ego i Meghan jest już z rodzicami. Brytyjska para powitała na świecie synka. Nie zdradzono jeszcze jego imienia. Wiadomo jednak, że dziecko jest siódme w kolejce do tronu i nie będzie tytułowane księciem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *