in

Magdalena Lamparska wyszła za mąż!

Przepiękny ślub odbył się we Włoszech

źródło: instagram @magdalamparska

Choć Magdalena Lamparska nigdy nie afiszowała się specjalnie z życiem prywatnym, do mediów od czasu do czasu przedostawały się informacje o jej kolejnych związkach. Aktorka spotykała się m.in. z Tomaszem Karolakiem czy Erykiem Lubosem. Kilka lat temu Lamparska związała się z dziennikarzem podróżniczym Bartkiem Osumkiem. W 2017 na świat przyszedł ich synek Tymoteusz.

Dzięki serii zdjęć opublikowanych przez aktorkę na instagramie wiemy, że para zdecydowała się sformalizować związek. Zdjęcia opatrzone zostały cytatem z Pierwszego Listu Św. Pawła do Koryntian. Ślubną fotografię opublikował również mąż aktorki, dodając romantycznie: Nie spodziewałem się, że spacer z Tobą przemieni się w podróż życia.

Z gratulacjami pospieszyło wiele gwiazd. Pod zdjęciami nowożeńców wpisy zostawiły m.in. Ela Romanowska, Anna Dereszowska, Olga Kalicka, Viola Piekut czy Roma Gąsiorowska. Serię komentarzy zamieścił również były partner aktorki, Tomasz Karolak. O ile komentarz Bogu niech będą dzięki można jeszcze uznać za niewinny, o tyle ,,nie szuka poklasku… :D” daje już do myślenia (aktor nawiązał tym samym do treści Listu do Koryntian: ,,miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą”). Jak myślicie, co chciał w ten sposób przekazać?

Redakcja Lansika życzy Magdzie i jej mężowi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

View this post on Instagram

Czytanie z Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian Bracia: starajcie się o większe dary: a ja wam wskażę drogę jeszcze doskonalszą. Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje. Oto słowo Boże. @bartekosumek #najwspanialszymążnaświecie ? @patrykbrulinskifotografia

A post shared by Magdalena Lamparska (@magdalamparska) on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *