in

Lara i Magda Gessler – czy będzie konflikt?

Zaskakująca decyzja córki znanej restauratorki!

źródło: instagram @magdagessler_official @lara_gessler

Dystans do siebie i wyjątkowa charyzma zapewniły Magdzie Gessler sympatię milionów Polaków. Restauratorka znana głównie z roli prowadzącej Kuchenne Rewolucje, gdzie wykazuje się ostrym językiem i bezkompromisowością, nie ogranicza swojej działalności jedynie do występów w programach telewizyjnych. Gessler prowadzi restauracje, a także promuje coraz to nowe biznesy. Na rynku znalazły się m.in. jej parówki Besos. Gessler próbowała swoich sił również jako projektantka, wypuszczając sygnowaną jej nazwiskiem linię tunik, które inspirowane były jej codziennymi, fantazyjnymi stylizacjami.

Najnowszym biznesem Gessler są autorskie lody przygotowywane podobno według tajnej receptury jej babci, która spędziła część życia we Włoszech. Premierze lodów Ice Queen, która miała miejsce w ostatnią niedzielę, towarzyszyły jednak kontrowersje. Po pierwsze, fani Gessler uznali, że 9zł za gałkę to cena zbyt wygórowana. Z okazji Dnia Dziecka restauratorka zapowiedziała, że przygotowała 500 darmowych gałek lodów dla najmłodszych. Niestety, niektóre ze smaków inspirowane były napojami alkoholowymi. W konsekwencji pojawiły się opinie, iż działanie Gessler naruszyło przepisy ustawy o wychowaniu w trzeźwości, gdyż jeden z nich wyraźnie zabrania promocji produktów, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego.

To jednak nie jedyny problem Gessler. Hucznie zapowiadana premiera lodów Ice Queen zbiegła się bowiem w czasie z kampanią reklamową innego dużego producenta lodów. Co ciekawe, twarzą tej kampanii została córka Magdy Gessler, Lara! Trudno uwierzyć, by – w momencie podpisywania umowy z konkurencją – Lara nie wiedziała o planach mamy. Co sądzicie o tej sytuacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *