in

Kuba Błaszczykowski kolejny raz został ojcem!

Data narodzin dziecka jest szczególna!

źródło: instagram @kuba.blaszczykowski

O życiu prywatnym Kuby Błaszczykowskiego wiemy niewiele. Piłkarz chroni swoją prywatność, a jego profile w mediach społecznościowych obfitują przede wszystkim w zdjęcia związane z jego karierą sportową. Kibice cenią Błaszczykowskiego za ciężką pracę, ale także za skromność. Piłkarz nie ma na swoim koncie skandali. Nie chwali się też osiągnięciami i zasługami, mimo że od wielu lat działa charytatywnie, unikając przy tym światła kamer.

Podobne podejście cechuje żonę 33-latka. Agata Błaszczykowska, pomimo pozycji oraz urody, nie zdecydowała się na odcinanie kuponów od statusu WAG. Próżno jej szukać na branżowych imprezach dla celebrytów, a jej prywatne zdjęcia pochodzą najczęściej od paparazzi.

Para wychowywała do tej pory dwójkę pociech – Oliwię i Leona. Dzisiaj na świat przyszedł drugi synek piłkarza. Błaszczykowski podzielił się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych: Jestem zobowiązany podzielić się z Wami wspaniałą nowiną! Dziś na świat przyszedł mój syn Fabian. Kolejny raz czuję radość i ogromną dumę. Niesamowite uczucie, magiczna data 19.06 Od teraz będziemy maszerować RAZEM!

Sformułowanie ,,magiczna data” nie jest przypadkowe. 19.06 Błaszczykowscy obchodzą rocznicę ślubu! Lansik gratuluje i wita na świecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *