in

Kłótnia Rosati i Śmigielskiego w sądzie!

Byli partnerzy nie szczędzili sobie gorzkich słów.

źródło: instagram @weronikarosati

Kiedy Weronika Rosati spędzała pierwsze romantyczne chwile z Robertem Śmigielskim, na pewno nie spodziewała się, że ich związek będzie miał tak burzliwy koniec. Choć para zdecydowała się na dziecko (owocem ich miłości jest córeczka Elizabeth), ich obecne relacje nie przypominają nawet w najmniejszym stopniu tych, które cechują szczęśliwe rodziny. Przypomnijmy – parę miesięcy temu media obiegła informacja o rozstaniu tych dwojga. Rosati wielokrotnie wypowiadała się na temat tego, jakoby były partner miał stosować wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Wyznanie podzieliło polski show biznes – część gwiazd stanęło w obronie ortopedy, wiele innych wsparło Weronikę.

Sama aktorka zabrała córeczkę do Stanów, gdzie złożyła wniosek o zakaz zbliżania się Śmigielskiego do niej i do dziecka, który to zakaz faktycznie został wydany. Rosati argumentowała to obawą o własne życie, co podkreślała jeszcze będąc w Polsce. Co więcej, mała Elizabeth nie nosi już nazwiska ojca, ale mamy, co Rosati również załatwiła w Stanach. Aktorka wróciła do kraju, by stawić się w sądzie. Tu spotkała Śmigielskiego. Obecni na sądowym korytarzu dziennikarze byli świadkami ognistej wymiany zdań między tą dwójką.

Zabranie dziecka bez mojej zgody to jest prawie porwanie rodzicielskie. Proszę pokazać, kiedy pytałaś o zgodę na zabranie dziecka. To nie jest twoja własność. Ty musisz pytać się o zgodę na wyjazd. – mówił rozemocjonowany Śmigielski, na co Rosati zwróciła mu uwagę, że zgodnie ze wspomnianym wcześniej zakazem, były partner powinien trzymać się od niej na odległość co najmniej 91 metrów. Nie jesteś Amerykanką, choć chciałabyś być. Chcę zobaczyć dziecko – kontynuował ortopeda. Rosati odpowiedziała, że nie zależy mu na kontakcie z córką, a na wybieleniu się w prasie. Całe nagranie zobaczycie tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *