in

Katarzyna Warnke potwierdziła ciążę w nietypowy sposób!

Jeszcze niedawno aktorka zaprzeczała, że spodziewa się dziecka

źródło: instagram @kasiawarnke

Pierwsze plotki o tym, że Katarzyna Warnke może być w ciąży pojawiły się pod koniec kwietnia. Brzmiały one o tyle wiarygodnie, że Warnke od pewnego czasu wspominała, że coraz częściej myślą z mężem o powiększeniu rodziny. Magazyn Show opublikował wtedy wywiad z aktorką, w którym wyrażała ona nadzieję, że jej pozycja zawodowa jest już na tyle silna, że może pozwolić sobie na urlop macierzyński. Sama Warnke szybko odcięła się od tych doniesień mówiąc, że nie udzielała żadnego wywiadu, a informacje magazynu zostały wyssane z palca.

Temat wrócił pod koniec czerwca. Tym razem doniesienia o ciąży pojawiły się w tygodniku Na Żywo. Informator gazety twierdził, że Warnke jest w piątym miesiącu ciąży, ale nie dzieliła się z nikim tą informacją, gdyż chciała poczekać aż będzie mieć pewność, że wszystko będzie w porządku.

Wszystko stało się jednak jasne w poniedziałek, podczas pokazu MMC. Warnke oraz jej mąż, Piotr Stramowski, przeszli po wybiegu w roli modeli. Brzuch aktorki został wyeksponowany na tyle, że nie ma już żadnych wątpliwości odnośnie tego, że aktorska para spodziewa się dziecka.

Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *