in

Katarzyna Warnke jest w ciąży?!

Fani gratulują Warnke i Stramowskiemu pierwszego dziecka!

Dziś rano w kolorowej prasie ukazał się artykuł, który szybko przedrukowały portale plotkarskie. Zgodnie z jego treścią Kasia Warnke spodziewać ma się dziecka! Podobno pierwszą osobą, która poznała radosne wieści był Patryk Vega, z którym zarówno Warnke jak i jej mąż związani są zawodowo. Sama aktorka miała powiedzieć, że ,,dziecko zmienia rodziców, ale ona jest tej zmiany ciekawa” oraz że ma nadzieję, że jej pozycja jest już na tyle silna, by mogła pozwolić sobie na przerwę w pracy.

Warnke od trzech lat pozostaje w związku małżeńskim z aktorem Piotrem Stramowskim. Informacje o ich relacji budziły na początku sensację, głównie ze względu na różnicę wieku między partnerami. Stramowski jest bowiem młodszy od Warnke aż o 10 lat. Jak widać, nie przeszkodziło im to w stworzeniu trwałego związku. Kasia często komplementuje męża w social mediach i wygląda na to, że ich miłość ma się świetnie.

Warto wspomnieć, że aktorka kończy w tym roku 42 lata. Nic więc dziwnego, że w chwili, gdy media obiegła wiadomość o ciąży, fani pospieszyli z gratulacjami. I tu pojawił się pierwszy ,,zgrzyt”, ponieważ Piotr Stramowski odpowiedział na komentarz fana następująco:nic mi o tym nie wiadomo, ale dziękuję.

Na instagramowym profilu aktorki również możemy przeczytać informację, że nie udzialała wywiadu magazynowi Show. Wygląda więc na to, że podane informacje nie są prawdziwe. Myślicie, że magazyn posunął się o krok za daleko publikując fałszywy wywiad z Warnke o tak delikatnej treści?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *