in

Justyna Żyła po raz kolejny wywołała niemałe zamieszanie!

Ten występ bez wątpienia przejdzie do historii Tańca z Gwiazdami!

źródło: instagram @justynazyla

Pierwszy odcinek 22. edycji Tańca z Gwiazdami bez wątpienia zapisze się w historii programu. Na fali popularności Justyny Żyły, producenci zdecydowali się zaprosić ambitną góralkę do udziału w show. Po emisji pierwszego odcinka wiemy już, że była to słuszna decyzja, choć niekoniecznie ze względu na umiejętności taneczne Justyny.

Żyła zatańczyła w parze z Tomkiem Barańskim, któremu wcześniej udało się poprowadzić do zwycięstwa Ewelinę Lisowską. Czy w tej edycji tancerz również będzie mógł cieszyć się z Kryształowej Kuli? Wiele wskazuje na to, że niekoniecznie. Taneczne popisy Justyny nie spotkały się z uznaniem jury, które przyznało parze jedynie 8 na 30 możliwych punktów.

Występ Justyny odbił się w sieci szerokim echem. Użytkownicy portalu Wykop nie pozostawili na niej suchej nitki. XdawidMx napisał: ,,Takich ocen to Żyła nawet po skoku na bule by nie dostał”. Niemniejsze emocje budziły jednak komentarze samego jury, które w niewybrednych słowach nawiązało do niepowodzeń w życiu prywatnym byłej żony popularnego skoczka. Choć tego występu rzeczywiście nie można zaliczyć do udanych, część internautów stanęła w obronie Justyny mówiąc, że jej występ nie został oceniony profesjonalnie lub stwierdzając wprost, że w taki sposób nie powinno odnosić się do nikogo. Jeśli sytuacja się powtórzy, istnieje duża szansa, że w kolejnych odcinkach Żyła będzie mogła liczyć na dodatkowe głosy nie ze względu na umiejętności taneczne, ale ze względu na niechęć telewidzów do skandalicznego zachowania sędziów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *