in

Julia Wieniawa ponownie w związku!

Domysły internautów zostały potwierdzone!

źródło: instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa to jedno z najgorętszych obecnie nazwisk polskiego show biznesu. Młoda gwiazda doskonale wykorzystała swoje pięć minut. Wieniawa, która zaczynała od niewielkiej roli w serialu, doskonale wiedziała jak podgrzać atmosferę wokół własnej osoby. Początkująca aktorka obecnie bardziej kojarzona jest ze światem celebrytów – głównie ze względu na częstą obecność na branżowych eventach oraz liczne kontrakty reklamowe.

O Julii stało się głośno głównie za sprawą związku z Antkiem Królikowskim. Starszy o 10 lat aktor wprowadził Wieniawę do świata show biznesu. Para chętnie pozowała do zdjęć i dzieliła się szczegółami życia prywatnego w sieci. Ten związek przeszedł jednak do przeszłości. Okazuje się jednak, że Julia nie płakała długo po byłym chłopaku.

Plotki o nowym związku Wieniawy pojawiły się już jakiś czas temu, kiedy fotoreporterzy wypatrzyli ją na spotkaniu z Baronem z zespołu Afromental w jednej z warszawskich restauracji. Para zarzekała się jednak, że spotkanie miało charakter czysto biznesowy, a w jego trakcie omawiali jedynie wspólny projekt. Internauci nie dali wiary tym wyjaśnieniom – szczególnie że niedługo po tym wydarzeniu zarówno Julia, jak i Aleksander opublikowali zdjęcia z Wysp Zielonego Przylądka, które mogłyby świadczyć o tym, że wspólnie spędzili wakacje.

Okazuje się, że ,,śledztwo” internautów nie było bezpodstawne. Kilka dni temu odbyła się impreza Magnum na której Julia pojawiła się z Baronem. Choć w trakcie imprezy oboje trzymali dystans, z budynku wyszli trzymając się już za ręce. Ich tropem podążyli fotoreporterzy, którym udało się zrobić zdjęcia na których widać jak celebrytka i muzyk przytulają się i całują. Wygląda więc na to, że związek tych dwojga stał się faktem, choć sami zainteresowani jeszcze go oficjalnie nie potwierdzili.

View this post on Instagram

Pink it’s not even a question ?

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *