in

Joanna Przetakiewicz ma prawdziwe szczęście!

Rinke Rooyens udowodnił, że szalona miłość jest możliwa nawet po 50-tce!

źródło: instagram @joannaprzetakiewicz

Po rozstaniu z Janem Kulczykiem, Joanna Przetakiewicz przez długi czas pozostawała sama. Szefowa domu mody La Mania korzystała z życia. Celebrytka wzięła udział m.in. w programie Azja Express, gdzie między wierszami ujawniła, że jest zwiazana z bogatym, zagranicznym biznesmenem. Przetakiewicz podgrzewała atmosferę wokół swojego związku. Na początku 2018 roku opublikowała zdjęcie 1001 róż, które dostać miała od partnera. Ilość kwiatów nawiązywała do Baśni 1001 nocy, a sama Joanna powiedziała, że właśnie tak się czuje. Nie padło żadne nazwisko, więc media zaczęły się zastanawiać kim jest ów wybranek.

Wszystko zmieniło się, gdy do prasy przedostały się wspólne zdjęcia Joanny i producenta telewizyjnego Rinke Rooyensa. Para uznała więc, że nie ma sensu dłużej się ukrywać i po raz pierwszy pokazała się oficjalnie razem, tym samym potwierdzając swój związek. Fanki Przetakiewicz kibicowały tej miłości, widząc kolejne niespodzianki od Rooyensa. Przypomnijmy – na pierwszą rocznicę związku Joanna dostała 2002 róż, czym oczywiście pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Choć wydawało się, że taki gest trudno będzie przebić, Rinke stanął na wysokości zadania. Z okazji Walentynek przygotował dla Joanny kameralny koncert w trakcie którego, w towarzyszeniu orkiestry, wykonał dla Joanny piosenkę I will never love again z filmu A star is born. Filmik obrazujący ten moment pojawił się na instagramie Joanny, a wyrazy zachwytu wyrazili m.in. Ewa Chodakowska, Małgorzata Rozenek czy Łukasz Jemioł. Na nagraniu widzimy jednak, że Joanna zamiast cieszyć się chwilą, bawi się telefonem. Tak czy siak – trzeba przyznać, że Rinke musi być szaleńczo zakochany, a takiej miłości można tylko pogratulować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *