in

Joanna Liszowska jednak się nie rozwodzi?!

Aktorka zaskoczyła wszystkich!

źródło: instagram @joannaliszowskaofficial

Ślub Joanny Liszowskiej odbił się w polskich mediach szerokim echem. W 2010 roku aktorka wyszła za mąż za szwedzkiego milionera Olę Sernekę. Choć związki na odległość bywają trudne, para przez długi czas uchodziła za zgodną. Małżonkowie szybko doczekali się potomstwa. W 2011 roku na świat przyszła ich pierwsza córeczka Emma. Dwa lata później Joanna urodziła drugą córeczkę, Stellę.

Z racji na prowadzony przez Sernekę biznes, nie było mowy o tym, by rodzina przeniosła się na stałe do Polski. Liszowska początkowo mieszkała w Szwecji, jednak później zaczęła dzielić życie pomiędzy ojczyznę męża, a swoją. Rozłąki stawały się coraz dłuższe również dlatego, że od 2012 roku Liszowska gra jedną z głównych ról w serialu Przyjaciółki, a kolejne sezony nie wróżyły szybkiego powrotu do Szwecji. Media coraz częściej zaczęły interesować się życiem prywatnym Joanny zastanawiając się czy tak długie rozstania nie wpływają negatywnie na jej związek. Niedawno pojawiły się również plotki o planowanym rozwodzie.

Głos w sprawie zabrała sama zainteresowana informując, że nie ma w planach rozwodu, ponieważ… już dawno się rozwiodła! Na instagramie sympatycznej aktorki pojawiło się krótkie oświadczenie (pisownia oryginalna): Oto naga PRAWDA:Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE(w Szwecji)z daleka od wścibskich oczu i uszu.Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej,życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki.
Życie dawno potoczyło się dalej.No scandal,No fight,No comments.
Prosimy o uszanowanie naszej prywatności.Dziękujemy.

Zaskoczyła was taka wiadomość?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *