in

Joanna Krupa podzieliła się radosną nowiną!

Celebrytka już niedługo będzie musiała sprawdzić się w nowej roli

źródło: instagram @joannakrupa

Pierwsze małżeństwo Joanny Krupy zaliczyć można do wyjątkowo medialnych. Para pobrała się na oczach telewizyjnych kamer i nie chroniła swojej prywatności, niejednokrotnie opowiadając w mediach o intymnych szczegółach pożycia. Związek nie przetrwał, jednakże Krupa dość szybko spotkała kolejnego mężczyznę, z którym zdecydowała się związać na stałe. Poznany na spacerze Douglas Nunes okazał się ,,tym jedynym”. Para zawarła ślub cywilny w Kalifornii. Druga uroczystość, kościelna, odbyła się już w Polsce.

Dżoana wielokrotnie mówiła, że Douglas to ten jedyny. Pogodziła się nawet z tym, że mąż nie życzy sobie, aby w dalszym ciągu zgadzała się na rozbierane sesje zdjęciowe. Co więcej, Krupa kilkakrotnie wspomniała nawet, że jest gotowa urodzić mężowi gromadkę dzieci. W jednym z późniejszych wywiadów przyznała jednak, że plany powiększania rodziny będzie musiała przełożyć, ponieważ zdiagnozowano u niej chorobę Hashimoto. Dodała jednak, że gdyby do zapłodnienia doszło w sposób naturalny, byłaby szczęśliwa.

Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie się stało. 40-letnia Krupa opublikowała na instagramie zdjęcie testu ciążowego, na którym widać pozytywny wynik: Chciałam się tylko ze wszystkimi podzielić tą cudowną wiadomością. Powiedzieć, że ja i mąż jesteśmy podekscytowani nowym rozdziałem w naszym życiu to mało. Nie możemy się doczekać aż przywitamy tego małego aniołka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *