in ,

Joanna Krupa narzeka, że po porodzie…

Nie ma już na to czasu…

Odkąd Joanna Krupa została po raz pierwszy mamą, nie ma już czasu na…

Na początku listopada Joanna Krupa została po raz pierwszy mamą. Modelka od samego początku wprost zakochała się w swojej maleńkiej córeczce Ashy-Leight, ale nie ukrywa, że odkąd na świecie pojawiło się dziecko, nie ma już czasu na codzienną pielęgnację cery.

Gwiazda przyznaje, że jej skóra bardzo się pogorszyła od urodzenia dziecka.

Asia napisała na Instagramie:

„Po urodzeniu mojej córeczki spędzam z nią każdą chwilę i brakuje mi czasu na skomplikowaną pielęgnację skóry” – napisała w sieci.

Widać, żeby cera Joasi naprawdę była brzydsza niż przed ciążą?

View this post on Instagram

Kochani! Po urodzeniu mojej córeczki, spędzam z nią każdą chwilę i brakuje mi czasu na skomplikowaną pielęgnację skóry. Postawiłam na kosmetyki MIYA, które dopasowały się do trybu mama ? Dzięki nim w 5 minut zapewniam mojej skórze odpowiednią pielęgnację i uzyskuję naturalny glow, który tak lubię! ? Dodatkowo MIYA Cosmetic są naturalne i nie testowane na zwierzętach! Mam też dla Was kod rabatowy JoannaMiya20 dający 30% zniżki na produkty MIYA, do wykorzystania na www.miyacosmetics.com. Macie czas na jego wykorzystanie do niedzieli (24.11.2019r.) do końca dnia. #JestemGotowa #naturalnekosmetyki #crueltyfree #MiyaCosmetics #półkaMiya #ImReady @miyacosmetics @miyacosmetics_global

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *