in

Jacek Rozenek przeszedł udar!

Aktor jest w ciężkim stanie

źródło: instagram @jacekrozenek

Pierwsze doniesienia o kłopotach ze zdrowiem Jacka Rozenka pojawiły się w marcu. W trakcie jednego ze spektakli wystawianych w Teatrze Kamienica aktor zasłabł. Konieczne było wezwanie karetki i przewiezienie go do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego stan przedzawałowy. Osoby z otoczenia aktora podejrzewały, że to wynik pracoholizmu – Rozenek od dłuższego czasu przyjmował na siebie wiele obowiązków. Aktor gra w Barwach Szczęścia oraz w teatrze. Bierze również udział w spektaklach objazdowych, a także prowadzi własną firmę szkoleniową. Przepracowanie i przemęczenie wydawały się więc być wiarygodną przyczyną pogorszenia stanu zdrowia aktora. Na szczęście sytuację udało się wtedy opanować.

Niestety, Jacek Rozenek w połowie maja ponownie trafił do szpitala. Magazyn Flesz ustalił, że stan aktora jest bardzo poważny. Managerka Rozenka, Barbara Muzyka, przekazała w rozmowie, iż odwołał on występy, nagrania i szkolenia oraz że czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja.

Informację tę potwierdził informator Super Expressu: Jacek miał udar mózgu. Całkowicie stracił mowę. Jak udało się ustalić tabloidowi, aktor porusza się obecnie na wózku i pozostaje pod opieką lekarzy – zarówno logopedów, jak i rehabilitantów –  którzy pracują z nim nad odwróceniem skutków udaru, co – z medycznego punktu widzenia – jest możliwe. Przy aktorze czuwa także jego była żona Małgorzata Rozenek-Majdan, która zaapelowała do mediów o uszanowanie prywatności rodziny.

Póki co nie wiadomo czy partnerka Rozenka, Roksana Gąska, również będzie wspierać aktora w trudnych chwilach. Od dłuższego czasu pojawiały się plotki, że para przechodziła kryzys. Fani podejrzewali nawet rozstanie i zwrócili się do Roksany wprost, pytając o jego przyczyny.  Gąska odpowiedziała emocjonalnie: Ludzie co z Wami? Ogarnijcie się! Nie mam zamiaru rozmawiać z obcymi ludźmi na temat zdrowia Jacka! A Tym bardziej wypowiadać się na tle publicznym, co robię w tej sytuacji. Żyjcie i dajcie żyć innym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *