in

Instagram Anita Lipnicka

Anita Lipnicka to polska piosenkarka i celebrytka. Urodziła się w Piotrkowie Trybunalskim. Prowadzi swój Instagram (@anita.lipnicka) z powodzeniem i dzieli się na nim zdjęciami ze swojego zawodowego i prywatnego życia.

Anita Lipnicka na swoim Insta udostępnia zdjęcia i pokazuje chętnie wiele sytuacji, które jej się przytrafiają.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nareszcie! Pierwszy tej wiosny weekend na wsi!🐓🐕🐄🌳🌾 Wolna, szczęśliwa, chwilowo zdemaskowana czerpię dobrą energię ze słońca🌞Mój dom z resztą też, jak widać na załączonych obrazkach😀 Było ognisko, spacery nad rzekę, posiłki jedzone na świeżym powietrzu, nawet udało mi się napisać piosenkę! No, może piosenka to jeszcze za duże słowo, raczej wprawka przed skokiem na głębokie wody kreatywnych poszukiwań. Gdzieś przecież trzeba zacząć, najlepiej u źródeł😉 Jednak tu jest mi dobrze. Jednak tu chcę wracać. Do przyrody. Do drzew, do traw, do tej ciszy… Zwłaszcza teraz. Zwłaszcza w czasach niepewności i braku poczucia bezpieczeństwa. Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek myślę o tym, jak ważne jest żyć w zgodzie z naturą, jak najmniej szkodzić. Nie zadzierać z nią, nie nadużywać. Świata nie zmienię, nie mam złudzeń. Ale mogę zadbać o MÓJ kawałek świata. Ten blisko, tutaj🏡💛 #pozytywnaenergia #nawsi #energiazesłońca #fotowoltaika #columbusenergy #wzgodzieznaturą

Post udostępniony przez Anita Lipnicka (@anita.lipnicka)

Anita Lipnicka często wstawia też swoje przemyślenia na InstaStories.

 

Na instagramowym profilu Anity Lipnickiej pojawiają się też fotki z miejsca aktualnej pracy, koncertów i prób, zdradzając obserwującym rąbka tajemnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *