in

Instagram Aleksandra Popławska

Aleksandra Popławska to polska aktorka i celebrytka. Urodziła się w  Słupsku. Prowadzi swój Instagram (@aleksandrapoplawska) z powodzeniem i dzieli się na nim zdjęciami ze swojego zawodowego i prywatnego życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Agnieszka Polkowska zaprasza na swoją ściankę… ma na niej zdjęcia córki która nie chce jej znać. Czy uda jej się odzyskać zaufanie ? A może kiedyś zawalczyć o miłość?… @maciej_stuhr @ankacieslak @emmainsane @bkurzaj @cezarylukaszewicz @gelner_bartek @zofiadomalik #miroslawzbrojewicz Reżyseria @slawomirfabicki Scenariusz na motywach książki Igora Brejdyganta – @igor_brejdygant #szadz #serial #tvn #player #playerpl #thiller #kryminał #seryjnymorderca #zbrodnia #playeroriginal #wiosnawplayerze #tvn #crime #zbrodnia #kryminał #serialszadź Już dziś premiera drugiego odcinka. A wspaniała aktorka która wciela się w role mojej córki ma dziś urodziny. Emma Giegżno! Sto lat i mam na dzieje do zobaczenia jeszcze kiedyś na planie! @serial.szadz @player.pl @emmainsane #szadz #serial #tvn #player #playerpl #thiller #kryminał #seryjnymorderca #zbrodnia #playeroriginal #wiosnawplayerze #tvn #crime #zbrodnia #kryminał #serialszadź

Post udostępniony przez Aleksandra Popławska (@aleksandrapoplawska)

Aleksandra Popławska na swoim Insta udostępnia zdjęcia i pokazuje chętnie wiele sytuacji, które jej się przytrafiają.

Aleksandra Popławska często wstawia też swoje przemyślenia na InstaStories.

 

Na instagramowym profilu Aleksandry Popławskiej pojawiają się też fotki z miejsca aktualnej pracy, koncertów i prób, zdradzając obserwującym rąbka tajemnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *