in

Instagram Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska to polska aktorka i celebrytka. Urodziła się w  Garwolinie. Prowadzi swój Instagram (@aleksandra.domanska) z powodzeniem i dzieli się na nim zdjęciami ze swojego zawodowego i prywatnego życia.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@boginie_official kolektyw mają przyjemność zaprezentować pieśń, baśń, wróżbę. Z serca🧝🏼‍♀️ Link w bio🐌

Post udostępniony przez Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska)

Aleksandra Domańska na swoim Insta udostępnia zdjęcia i pokazuje chętnie wiele sytuacji, które jej się przytrafiają.

Aleksandra Domańska często wstawia też swoje przemyślenia na InstaStories.

 

Na instagramowym profilu Aleksandry Domańskiej pojawiają się też fotki z miejsca aktualnej pracy, koncertów i prób, zdradzając obserwującym rąbka tajemnicy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Widziałam dziś piękne obrazki na ulicach miasta. Wszyscy uśmiechnięci, nieśpieszni, z kwiatami, z ciastkami, Panie wymieniały się komplementami, panowie się kłaniali i życzyli miłego dnia. Żyć nie umierać! Może to Dzień Kobiet, może to ten słodki, wiosenny wiatr, może to niedziela, a może to po prostu te dwa pączki z powidłami śliwkowymi z kawiarni Irenka i towarzystwo moich kochanych Bogiń🧝🏼‍♀️🐌 Kobiety drogie jakże ja Wam dziękuję. Wasza obecność na tym moim śmiesznym, dziwnym Instagramku jest bardzo cenna i czuję się zaszczycona, że razem rozprzestrzeniamy dobro. Lubię Was za odwagę, za inspirację, wsparcie, poczucie humoru, wrażliwość i za to, że jesteście dla mnie lustrem. Ostatnio zdałam sobie sprawę, że lubię w sobie to czego kiedyś nie znosiłam- za kierowanie się sercem, nie rozumem. Różnie się to kończy, ale nigdy nie żałowałam. A za co Ty siebie lubisz? Zmieniało się to na przestrzeni lat? Jeśli macie ochotę podzielić się odpowiedziami to super, bo razem z @samariteoriginal chcemy nagrodzić 8 osób, które zdecydują się udostępnić swoje odpowiedzi, które dodawać możecie na swoim profilu w poście lub na stories w dowolnej formie: filmik, zdjęcie plus tekst, sam tekst. A jeśli jesteś mężczyzną, daj znać, co lubisz w kobietach. Proszę tylko zaobserwować i oznaczyć profile @samariteoriginal i mój, abyśmy mogli obejrzeć Wasze prace. Do wygrania 8 pełnych zestawów produktów Samarite, które są sztosem totalnym, a ja dorzucam jeszcze 2 podwójne zaproszenia na mój spektakl w @teatrcapitol 🧚🏼‍♀️☀️ Konkurs trwa od dziś 8.03 do 15.03 LOVE!

Post udostępniony przez Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *