in

Instagram Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha to polska aktorka i celebrytka. Urodziła się w  Słupsku. Prowadzi swój Instagram (@agnieszka.wiedlocha.official) z powodzeniem i dzieli się na nim zdjęciami ze swojego zawodowego i prywatnego życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wszystkim Agnieszkom, które dziś obchodzą imieniny życzę… luzu i relaksu! 🥂🌷😉 Żeby nie zwariować! Uśmiechu, Siły i Życzliwości! A prezent zrobiono nam pięęękny! Parki i lasy otwarte!🌳🌲🌱🌿 Serdeczne dzięki! 😎😉 Agnieszki! Zróbcie dziś coś tylko dla siebie! Paznokcie, odrost, maseczka na włosy(minimum 15min!), buzie, dekolt, dłonie, stopy, łokcie, brzuch, kąpiel, makeup (koniecznie usta💋), wino, film, książka, ciasto, spacer, rower, rozmowa z przyjacielem, joga, koncert Chopina, a może Dvoraka, a może wcześniej połóżcie się spać, a może nie kładźcie się w ogole i grajcie w gry, a może tańczcie i zróbcie szpagat! (zazdro jak któraś potrafi) Wszystko dozwolone w granicach zakazów😉❤️ I proszę pisać co Wam sprawiło przyjemność. Najlepszego! #zostańwdomu #relaks #spacer #robiecosdlasiebie #sieusmiechnij #razemnajlepiej Foto.Iza Grzybowska🖤 Sesja @garnierpolska💚

Post udostępniony przez Agnieszka Więdłocha (@agnieszka.wiedlocha.official)

Agnieszka Więdłocha na swoim Insta udostępnia zdjęcia i pokazuje chętnie wiele sytuacji, które jej się przytrafiają.

 

Agnieszka Więdłocha często wstawia też swoje przemyślenia na InstaStories.

Na instagramowym profilu Agnieszki Więdłochy pojawiają się też fotki z miejsca aktualnej pracy, koncertów i prób, zdradzając obserwującym rąbka tajemnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *